Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine je izgubila protiv selekcije Ukrajine na stadionu Bilino polje. Konačan rezultat utakmice glasio je 2:1 za Ukrajinu.

Jedini pogodak za Zmajeve večeras postigao je fenomenalni Amar Dedić koji je zatresao mrežu Ukrajinaca u 56. minuti utakmice.

Ipak, do kraja utakmice Ukrajina je uspjela da izjednači u 84. minuti utakmice, a strijelac pogotka bio je Yaremchuk koji je pogodio neometan sa svega pet metara nakon jedne tranzicije Ukrajinaca.

Ukrajina se tu nije zaustavila, već je samo tri minute kasnije mrežu Ibrahima Šehića pogodio i Dovbyk koji je odveo Ukrajinu u finale baraža za Evropsko prvenstvo.

U nastavku pogledajte našu fotogaleriju sa večerašnje utakmice.

The post A nama baraž je: Ukrajina nevjerovatnim finišom utakmice preokrenula i slavila protiv Bosne i Hercegovine (FOTO) appeared first on Sportske.ba.

Izvor: sportske.ba