Kristina otišla u policiju: Tvrdi da je Kristijan pustio njihov snimak odnosa

Kristina Spalević sinoć je otišla u policijsku stanicu kako bi prijavila bivšeg partnera Kristijana Golubovića.

Na društvenim mrežama, naime, počeli su kružiti privatni snimci Golubovića i Kristine iz njihovog stana.

Riječ je o snimku preuzetom s takozvane “bejbi kamere”, na kojem se vidi njih dvoje u privatnom prostoru.

“Javljam vam se, ljudi. Idem u policijsku stanicu “29. novembar” dok Kristijan Golubović ne bude uhapšen. Imamo dva sina od dvije i tri godine, a on je neovlašteno proširio snimak”, rekla je Kristina.

Dodala je da je podnijela prijavu zbog, kako tvrdi, neovlaštenog snimanja i dijeljenja intimnog sadržaja.

“Prijavila sam to i dovela svjedoka kojem su ti snimci poslani. Njemu se ništa nije dogodilo. Bolje da me ubije, bolje da umrem od gladi i žeđi nego da prolazim kroz sve ovo”, izjavila je.

Oglasila se bivša Kristijanova cimerka

Bivša učesnica rijalitija Farma, Jordanka Denčić, koja je nekada bila veoma bliska s Kristijanom Golubovićem, optužila je bivšeg prijatelja za ucjene.

Kako su njih dvoje ranije bili nerazdvojni, mnogi su od nje tražili da se oglasi nakon što je Kristina Golubović optužila da je ubio psa.

Jordanka se potom obratila javnosti i uputila oštre kritike na račun Golubovića.

“Svi me pitate za Kristijana, kako smo nekada bili dobri i šta se dogodilo, zašto ga sada kritikujem. Tačno je da smo bili bliski, ali da mi je rođeni otac rekao ono što je meni rekao Kristijan – da će javno objavljivati gole fotografije i snimke svoje supruge Kristine – odmah bih mu rekla da je to sramotno”, kazala je.

Drugi čitaju:  Auto-škola nudi Darku Laziću besplatne časove vožnje: “Vidimo se uskoro”

Dodala je da bi se odrekla svakoga ko bi objavljivao tuđi intimni sadržaj.

– Rekla sam mu da ispada cinkaroš ako to uradi. Da mi je to rekao otac ili brat, odrekla bih ih se, a kamoli nekog Kristijana Golubovića. Ne zanima me ko je, jer sam žena i polazim od sebe – poručila je Jordanka.