Kikači: Mladost – Sloga 2:1

Ovog vikenda na rasporedu je bilo 19. kolo u Prvoj ligi Tuzlanskog kantona.

U Kikačima Mladost je ugostila komšije iz Tojšića, koji su imali tri boda zaostatka u odnosu na vodeću Mladost.

Nakon 90. minuta igre, Mladost je bila uspješnija i rezultatom 2:1 pobijedila Slogu.

Za Mladost prvi pogodak postiže Semir Adrović u šestom minutu, a na 2:0 povisio je Salkić Adnan u 27. minutu, sa bijele tačke. Ovo je ujedno i rezultat prvog poluvremena.

U prvom poluvremenu Slogi je poništen gol, zbog navodne nedozvoljene pozicije u kojoj se našao Mirza Abidović, igrač Sloge.

U samom finišu utakmice, Sloga je uspjela da postigne gol za konačan rezultat 2:1. Ovo je usitinu bila bitna utakmica i za jedne i druge s obzirom da obje ekipe žele u veći rang takmičenja, odnosno u Drugu ligu FBiH grupa Sjever.

Mladost sada ima šest bodova više od drugoplasirane Sloge iz Tojšića.